Жалюзі

Компанія РАВ Буд, а також постійні клієнти нашої компанії, на сьогоднішній день, найкращим способом оформлення вікна вважають жалюзі. Вертикальні жалюзі та жалюзі горизонтальні на вікна дуже зручні в використанні, практичні, а завдяки широкому асортименту лєнт, дизайну і кольорів вони відмінно впишуться і в сучасний, і в класичний інтер’єр.
Головна функція таких конструкцій – захист приміщення від яскравого сонячного світла, і з цією функцією вони справляються чудово. Але захисна функція це далеко не всі переваги горизонтальних та вертикальних жалюзі. Наші жалюзі на пластикові вікна Львів відрізняються універсальністю – їх можна встановлювати на вікна будь-якого виду, чи це пластикове, чи дерев”яне, чи навіть алюмінієве вікно. Інколи монтують жалюзі і на мансардні вікна. Вони, також, популярні в якості перегородок, чи замість дверей у вбудованих шафах та стелажах.

Ціна на жалюзі в Компанії РАВ Буд від 198 грн/м. кв.


Жалюзі Львів, які пропонує компанія РАВ Буд дуже довговічні, так як виконані з сучасних міцних матеріалів. А завдяки нанесенню спеціальних покриттів жалюзі вертикальні та горизонтальні не псуються від шкідливого впливу сонячних променів, і будуть Вас радувати довго своїм чудовим зовнішнім виглядом.
Всі сонцезахисні системи, пропоновані нами, відрізняються чудовою якістю, надійністю і довгим терміном служби.