Ворота Львів

Гаражні ворота Алютех, промислові ворота Алютех.

Товщина панелі.- 45 мм та 40 мм.

Колір: білий, коричневий, під золотий дуб, темний дуб, вишня та ін.. 

Мають високий рівень теплоізоляції, звукоізоляції та високу міцність воріт.

У компектацію воріт входить: ручка, засув, захист від порізів та зацепів , захист від затискання пальців.

Гаражні ворота Алютех можна укомплектувати: каліткою, вікнами, замком, ланцюговим редуктором, автоматикою Алютех,  Найс (Nice), Анмоторс (Anmotors), Марантек (Marantec).

Асортимент панелей воріт Алютех: S-гофр, М-гофр,  L-гофр, мікрохвиля, фільонка (тафля). 

Для вулиці (в´їзду в подвір´я) компанія РАВ Буд  пропонує в´їзні воротавідкатні та розпашні ворота.  Популярність відкатних воріт обумовлена простотою в експлуатації і доступна ціна. Крім того відкатні ворота можуть істотно заощадити місце на ділянці, оскільки полотно не відкривається всередину, а відкочується в бік, при цьому не заважаючи поруч стоять предметів екстер’єру. Більш класичними вважають ворота розпашні. Розпашні ворота можна побачити не тільки біля приватних будинків, але і на об’єктах загального користування, або на промислових об’єктах. Стулки воріт відкриваються за допомогою особливих накладок, щільно докладають до стовпів – ці ворота мають солідний зовнішній вигляд.

Ролетні ворота Алютех  встановлюють як в приватному секторі, так і у виробничих складських приміщеннях, супермаркетах. Основна їх перевага – ролетні ворота займають абсолютно небагато місця над отвором. Полотно виготовляємо з профілів (ламелей), які з’єднуються один з одним боковими замками. У процесі відкривання полотно ролетних воріт намотується всередину спеціального короба на спеціальний вал, який розташовується вгорі прорізу.