Ролети екструдовані

Суцільнотягнені (екструдовані) алюмінієві профілі товщиною 1-1,5 мм, і з ребром жорсткості. Призначені для виробів з підвищеними вимогами міцності і жорсткості. Найкращий захист від злому. Призначені для захисту від злому і сертифіковані на клас протизломної стійкості.

Екструдовані профілі мають покращені параметри намотування, що дозволяє використовувати більш компактні короба, економлячи простір і гроші. Такі профілі випускають в розширеній кольоровій гамі.

Новий екструдований профіль для ролетних систем AER44m/S та AER55m/S

Технічні характеристики профілю AER44m/S:

Профіль AER44m/S є більш економічним аналогом існуючого AER44/S і призначений для закриття проємів шириною до 2,9 м. При цьому параметри намотування нового профілю повністю можна порівняти з AER44/S.
Розміри – 44х9 мм

Вага 1 м. кв. – 5,3 кг

Економічність нового профілю досягається за рахунок оптимізації стінок і, відповідно, зниження ваги вироби.

Профіль AER44m/S до 8% дешевше профілю AER44/S.

Ціна на профіль AER44m/S встановлена на рівні конкурентних аналогів. При формуванні цін на готові вироби, ми також орієнтувалися на ринкову ситуацію, максимально підвищуючи привабливість нашої пропозиції.Новий профіль застосовується з тими ж комплектуючими, що і профіль AER44/S, в тому числі з бічними замками SP44/S. Це виключає необхідність підтримки на складі додаткової комплектації.Профіль AER44m/S пропонується в тій же кольоровій гамі, що й AER44/S, а саме, 6 найбільш поширених відтінків в фактурі «шагрень» і 19 кольорів в фактурі «глянець»

Технічні характеристики профілю AER55m/S:

Розміри профілю AER55m/S – 55х13,5 мм

Новий профіль є більш економічним аналогом існуючого AER55 / S і призначений для закриття прорізів шириною до 5,45 м для об’єктів, що вимагають підвищений рівень безпеки.

AER55m/S володіє кращими параметрами намотування в порівнянні з AER55/S, при цьому незначно поступається за характеристиками міцності.

Унікальна серповидная конфігурація нового профілю забезпечує більш високу компактність намотування в короб ролети.

Наприклад, при намотках на 60 вал (пружина тягова + кільця), в короб 230 мм входить 2,64 м полотна з профілю AER55/S і 3,3 м – з нового AER55m/S

Ціна на новий профіль AER55m/S встановлена на рівні конкурентних аналогів, що підвищує його привабливість на ринку ролетних систем.
 Новий економічний профіль AER55m / S буде на 12% нижче аналога AER55 / S.
Кв.м. ролет з профілю AER55m / S на 8-12% дешевше поточного AER55 / S.
 Важливо відзначити, різниця у вартості кв.м. до 12% забезпечується за рахунок більш високої компактності намотування профілю AER55m/S в порівнянні з AER55/S і використання коробів і кришок менших типорозмірів.

Компактність намоток нового профілю дає можливість застосовувати короба меншого типорозміру, що забезпечує більш привабливий і естетичний зовнішній вигляд ролет!

Профіль AER55m / S пропонується в тій же кольоровій гамі, що й профіль AER55 / S, а саме, 6 найбільш поширених відтінків в фактурі «шагрень» і 19 кольорів в фактурі “глянець”. 

Спеціально для нового профілю розроблені бічні замки SP55m / S, які мають поліпшену конфігурацією в порівнянні з SP55 / S.

Нові замки мають додаткові виступи, що забезпечують більш щільний візит і фіксацію замку в профілі.
Замки SP55m / S призначені для ручної установки в профіль за допомогою киянки або гумового молотка. При складанні полотна замки встановлюються з двох сторін ламелі з кроком через одну.

________________________________________________________________________________

ролети екструдовані, протизламні ролети, ціна ролокасет ектрудованих, екструдовані ролети захисні