Ролетні ворота

Найкраща ціна 2023 р. на ворота ролетні від компанії РАВ Буд.

Ролетні ворота використовуються, як правило, на проєми гаражів, в торгівельних центрах, виробничо-складських приміщеннях, а також альтанках, кіосках, де проєми є досить великими і вимагають додаткового захисту. Завдяки невеликі конструкції ролетні ворота ідеально підходять для проємів, де вгорі розташовані інженерні комунікації (водопровід, електрична проводка та ін.), також де під´їзд до воріт займає невелику площу. Монтаж ролетних воріт, компанія РАВ Буд, проводить, як на проєм, так і в проєм (зовні або всередині приміщень). Дуже зручно монтувати ролетні ворота Алютех в приміщеннях з низькою стелею, чи малою перемичкою.

Складаються ролетні ворота з алюмінієвих профілів, які, в свою чергу, згортаються в захисний короб, розташований у верхній частині воріт. Наша компанія пропонує профілі роликової прокатки в 16 кольорах,- що дасть можливість максимально поєднати колір з фасадом вашого приміщення.  

Профілі роликової прокатки на відміну від профілів для віконних ролет виготовляються з більш товстої алюмінієвої стрічки. Висота профілю ролетних воріт складає 77 мм, товщина – 19 мм. 

Алюміній є основний матеріал для виготовлення ролетних воріт, який забезпечує високу стійкість конструкції до перепадів температури, корозії, впливу атмосферних опадів, гарантує міцність, екологічну чистоту та надійність.


Ворота з автоматичним управлінням можуть бути укомплектовані електроприводом з системою аварійного ручного підйому. У разі відключення електроенергії ворота можна відкрити ручним воротковий приводом.

Ціна на ролетні ворота  є  нижчою за ціну на секційні ворота, що дозвонить Вам  значно зекономити ваші кошти.

__________________________________________________________________________________

Ворота Львів, ролетні ворота Львів, екструдовані ролети Львів, протизламні ролети Львів, автоматичні ролети, решіточні ролети, ролорешітки, автоматика до воріт, автоматика Найс, ціна на ролетні ворота, ролокасети Львів, ціна на ролокасети, ролокасети ціна, купити ролокасети Львів, ролокасети з 77 профілю, ролети, ролети Львів, рулонні ворота.