Промислові ворота

Спроба використовувати побутові конструкції на промисловому об’єкті (авто мийках, СТО, складах, сільськогосподарських  об’єктах та ін.) з високою інтенсивністю приводить до дуже швидкої їх поломки.  Тому існують промислові секційні ворота. На відміну від побутових, гаражних воріт промислові секційні ворота призначені для інтенсивнішого використання, – тобто розраховані на набагато більше число робочих циклів (до100 тисяч циклів “підйому-опускання”).  Всі секційні промислові конструкції об’єднує конструкція із сполучених сталевих панелей заввишки від 350 до 700 мм, наповнених спіненим поліуретаном.

Ми пропонуємо промислові ворота таких виробників:

 • Hörmann
 • WISNIOWSKI
 • Gant
 • Kruzik
 • Karsten

Hörmann

Промислові секційні ворота

Завдяки широкому вибору різних типів напрямних компактні системи воріт підходять для будь-яких об’єктів промислового будівництва. Це сприяє надійності планування під час будівництва та реконструкції. Компанія Hörmann пропонує Вам оптимальні рішення для будь-яких індивідуальних ситуацій: від воріт із хвірткою без порога для зручного проходу, до воріт, повністю виконаних із засклення Duratec, стійкого до подряпин.

Швидкохідні ворота

Швидкохідні ворота Hörmann використовуються всередині приміщень і як зовнішня перегородка для оптимізації транспортних потоків, покращення мікроклімату приміщення та заощадження енергії. Їхні переваги: завдяки технології SoftEdge з вбудованою системою Anti-Crash і захистом від наїзду гнучкі швидкохідні ворота вирізняються особливо високим рівнем безпеки і рентабельності. Як зовнішні ворота доцільно використовувати швидкохідні спіральні ворота HS 7030 PU з двостінними поліуретановими ізоляційними панелями, які забезпечують чудову теплоізоляцію.

Рулонні ворота та рулонні решітки

Рулонні ворота економічно вигідні та міцні завдяки простій конструкції з відносно невеликою кількістю компонентів. Залежно від вимог, для вибору доступні різні варіанти полотна та оснащення. Рулонні ворота SB з інноваційною технологією натяжних пружин – це особливо вигідне рішення для прорізів із малою частотою відкривання у виробничих приміщеннях. Рулонні ворота Decotherm S – це правильний вибір для складних умов використання на логістичних підприємствах.

WISNIOWSKI

СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Секційні ворота MakroPro і MakroPro Alu – це гарантія найвищої якості і безвідмовного функціонування

РУЛОННІ ВОРОТА

Сучасні ворота, розроблені для найвимогливіших клієнтів

ВІДКАТНІ ПІДВІСНІ ВОРОТА

Надають можливість закривання отворів великих розмірів, а завдяки простій конструкції ворота є універсальними рішенням навіть в екстремальних ситуаціях.

Gant

Промислові секційні ворота

Секційні промислові ворота GANT – це сучасна високотехнологічна конструкція, необхідна на торгових та промислових об’єктах для забезпечення доступу, навантаження-розвантаження товарів.

Kruzik

СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

У нашій пропозиції ви знайдете ворота виготовлені з сендвіч панелей та алюмінієві секційні ворота. Секційні ворота характеризуються відмінними теплоізоляційними властивостями. Ми пропонуємо цей тип воріт в декількох стандартних кольорах без додаткової плати. Алюмінієві повністю просклені секційні ворота в основному застосовуються в сучасних засклених будівлях, таких як автосалони. За бажанням ми можемо виготовити всі секційні промислові ворота в будь-якому кольорі відповідно до палітри RAL або з будь-яким друком за технологією DURA PRINT(Цифровий друк).

РОЛЕТНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Промислові ворота з простою і міцною конструкцією займають мінімум місця і не потребують додаткового місця при відкриванні. Рулонні ворота ідеально підходять там, де не вистачає місця для відкриття або неможливо встановити інші види промислових воріт. Ми використовуємо високоякісні сталеві рейки з поліуретановим наповненням для виробництва промислових воріт.

ШВИДКІСНІ ВОРОТА

Швидкісні промислові ворота застосовуються в основному всередині промислових будівель, а також при розміщенні на зовні фасаду будівлі. Швидкісні ворота розроблені для тривалих інтенсивних навантажень і наповнені високоякісним матеріалом PES, армованою тканиною. Ворота мають запобіжну контактну планку та світловий бар’єр. Спеціальна система(АНТИКРАШ) забезпечує захист швидкісних воріт у разі удару, наприклад, навантажувачем.

Karsten

СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Комплектація для промислових воріт:

 • Ланцюговий редуктор
 • Ригельний замок
 • Промислова ручка
 • Промислова автоматика
 • Вікна
 • Хвіртка

Промислові ворота, секційні ворота, ворота секційні з вікна, ролетні ворота, автоматичні ворота, секційні ворота Львів, автоматичні ворота Львів, касетні ворота Львів, панорамні ворота Львів, відкатні ворота Львів, відсувні ворота, ворота відкатні, розпашні ворота, ворота Львів, ролетні ворота Львів.