Про нас

 Рав буд – ворота, жалюзі, захисні ролети

Наша компанія «РАВ Буд» працює на українському ринку більше 15 років. Ми є офіційним дилером ряду провідних виробників воріт та автоматики для воріт, завдяки чому можемо надати своїм клієнтам кращу якість і високий рівень безпеки при будь-яких умовах експлуатації, а наші власні виробничі потужності дають можливість створювати конструкції відповідно до індивідуальних особливостей кожного окремого замовлення.

Основний вид діяльності компанії – надання повного спектру послуг з виробництва та встановлення автоматичних воріт, захисних ролет, жалюзів: заміри, виготовлення воріт (з хвіртками і без), доставка, монтаж, комплектація системами автоматичного управління, їх налаштування, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Надання послуг з установки воріт здійснюється у Львові та по всій Україні, доставка готової продукції можлива в будь-яке місто України.

Продукція нашої компанії позитивно зарекомендувала себе не тільки на ринку м. Львів, але і в інших містах України, де сформована дилерська мережа, а саме: Києві, Івано-Франківську, Хмельницькому, Полтаві, Чернігові, Ужгороді, Миколаєві, Тернополі, Дніпрі ін.

Рівень якості наших робіт наочно можна подивитися на сайті у відповідному розділі, де представлені фото воріт, автоматики для воріт, ролети і шлагбауми.

Якщо ви вирішили купити ролети чи жалюзі у Львові – це, з одного боку, досить непросте завдання через різноманітність пропозицій, але, з іншого боку, ви завжди можете заплутатися серед широкого асортименту продукції. Однак в нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які завжди готові допомогти вам зорієнтуватися в світі ролетних систем (тканеві та захисні ролети) і жалюзів.

Якщо вас цікавить покупка ролет та жалюзів недорого, то умови співпраці, які наша компанія пропонує своїм клієнтам, неодмінно буде вам до смаку. Ви будете в захваті від різноманітності, в якій існує більше 20 кольорів. А наявність моделей з різними розмірами допоможуть вам підібрати нашу продукцію, яка буде оптимальним чином підходити до габаритів ваших вікон.

Ми пропонуємо вам купити сучасні жалюзі та ролети дешево. Незважаючи на наші низькі ціни, ви зможете отримати продукцію, створену із застосуванням найпередовіших технологій:

За допомогою електроприводу ви зможете одним натисканням кнопки привести в рух ролетні системи, встановлені на одному або декількох поверхах вашого будинку.

Спеціальний таймер допоможе вам запрограмувати ваші ролети таким чином, що вони будуть опускатися і підніматися в потрібний вам час.

Купівля недорогих воріт та ролет, які будуть служити вам протягом довгих років, ефективно справляючись зі своїми захисними функціями і будучи при цьому яскравим декоративним елементом вашого будинку. Ціни на захисні ролети на вікна в нашій компанії є дуже доступними, при цьому у вас є можливість придбати продукцію, яка володіє по-справжньому надійною конструкцією

Ми надаємо Весь комплекс послуг з установки воріт, ролет та жалюзів у м. Львів. Якщо ви вирішите звернутися до нас, то ви зможете на власному досвіді переконатися в тому, що ціна на якісні ворота, ролети на вікна та жалюзі зовсім не обов’язково повинні бути вкрай висока. У нашому асортименті ви зможете купити недорого той вид продукції, який ідеально підійде вам за всіма параметрами: по дизайну, габаритам і функціоналу.

Якщо ви вирішили придбати ролети, установка жалюзі на вікна буде додатковою послугою, якою ви зможете скористатися в нашій компанії. У нашій компанії ви зможете не тільки купити надійні захисні ролети на вікна, але і скористатися нашими послугами по їх установці. Весь необхідний комплекс робіт буде проведений досвідченими фахівцями максимально грамотно, що стане для вас додатковою гарантією того, що наша продукція буде ефективно служити вам протягом тривалого періоду часу.

Якщо ви вирішили купити жалюзі чи ролети на вікна в нашій компанії, то ми готові надати для вас послуги заміру і доставки нашої продукції. Це дозволить вам максимально заощадити кошти при співпраці з нами.

Наша компанія «РАВ Буд» пропонує Вашій увазі:

ролети захисні (екструдовані, решіточного типу, роликової прокатки);
ворота секційні промислові Алютех; швидкісні ворота;
ворота секційні гаражні Алютех;
автоматику до воріт Найс, Ан-моторс, ФААК, Комунелло, Алютех та ін;
■ фурнітуру до відкатних воріт Алютех;
шлагбауми Найс, Ан-моторс, ФААК, Комунелло;
жалюзі вертикальні, штори ПВХ;
жалюзі горизонтальні, Польша;
тканеві ролети;
маркізи, Італія

Всі комплектуючі сертифіковані в Україні.

Для будівельних підприємств та дилерів існує система гнучких знижок.

Запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах.