Москітна сітка

Москітна сітка – це віконний та дверний аксесуар, який користується широким попитом серед сучасних споживачів, оскільки виконує важливу практичну функцію. Він захищає приміщення від потрапляння комах та інших дрібних шкідників, тополиного пуху, пилу, сторонніх предметів, а також осіннього листя та дощових крапель. З москітною сіткою можна скільки завгодно провітрювати приміщення, вона не перешкоджає потраплянню сонячних променів і забезпеченню якісного природного освітлення в кімнаті. Її легко вийняти з рами та  швидко очистити від забруднень у домашніх умовах.
Оскільки цей аксесуар майже невидимий, він добре вписується у будь-який інтер`єр. У вашому будинку завжди буде свіже повітря та комфортна атмосфера!

Віконні москітні сітки

Рамочні

Категорія сіткиЦіна, грн
Економвід 420 грн
Стандартвід 435 грн
Преміумвід 750 грн
Елітвід 900 грн

Ролетні

Категорія сіткиЦіна, грн
Звичайнавід 1950 грн
На мансардне вікновід 2925грн

Дверні москітні сітки


Рамочна
від 630 грн

Розсувна
від 3750 грн

Слайдер
від 4500 грн

Плісе
від 5250 грн

Типи полотна

Виділяють такі основні типи москітних сіток:

 • стандартна модель ‒ найбільш поширений варіант, який складається з рами та пористого металізованого полотна, що вставляється в неї);
 • розсувне полотно ‒ хороший вибір для лоджій і балконів, обладнаних алюмінієвими розсувними конструкціями;
 • складна конструкція ‒ модель, яка обладнується спеціальними підпружиненими петлями, завдяки чому вдається контролювати швидкість відкривання/закривання; такі москітні сітки можуть використовуватися в якості других дверей на веранді чи терасі, часто встановлюються на балконах і лоджіях;
 • ролетний тип ‒ ідеальний вибір для невеликих приміщень, легко згортається в короб і має компактні розміри.

Види полотна

 • «антикішка» ‒ для помешкань з домашніми улюбленцями, всемеро міцніше від звичайного полотна, його значно важче розірвати чи проколоти кігтями або дзьобом, безпечне для тварин;
 • «антипил» ‒ найкращий варіант для приміщень, де проживають маленькі діти або люди, що страждають від астми чи алергії. Москітні сітки з антиалергенним полотном доступні для замовлень з профілями «Еліт» та «Преміум».
 • «невидимка» або BetterVue (Бетервью) ‒ завдяки підвищеній прозорості (на 20 % більше від звичайного), забезпечується краща проникність повітря та на 10 % надійніший захист від комах. Має антибактерійний захист. Москітні сітки з полотном “невидимка” доступні для замовлень з профілями «Еліт» та «Преміум».
 • алюмінієве полотно ‒ має довший термін експлуатації, екологічне, стійке до механічних пошкоджень, неможливо пропалити. Москітні сітки з алюмінієвим полотном доступні для замовлень з профілями «Еліт» та «Преміум».

Категорії полотна

За ціновим сегментом наша компанія пропонує наступні категорії виробів:

1) Економ (на завісах) ‒ бюджетна москітна сітка рамкового типу, виготовлена з алюмінієвого профілю товщиною 20 мм, яка кріпиться на завіси (петлі) до віконної рами. Ідеальне рішення для власників домашніх тварин, курців, та для помешкань, де сушать білизну з зовнішньої сторони вікна, адже, крім надійності такого кріплення, є можливість відкрити москітну сітку у будь-який момент. Потребує свердління віконної рами!

2) Економ (на кишеньки) ‒ бюджетна москітна сітка рамкового типу, виготовлена з алюмінієвого профілю товщиною 20 мм, фіксується у кишеньки, що кріпляться до віконної рами шурупами. Потребує свердління віконної рами!

3) Стандарт‒ виготовляється з алюмінієвого профілю шириною 30 мм. Москітні сітки з даного профілю мають кращу міцність та жорсткість, ніж економ, завдяки ширшому профілю рами.

Переваги рамкової москітної сітки «Стандарт»:

 • висока якість матеріалів;
 • помірна ціна;
 • підійде до всіх металопластикових вікон;
 • полотно зі скловолокна вкрите полімером, а також алюмінієвий профіль дозволяє  витримати складні погодні умови, в тому числі сильні морози та кислотні дощі;
 • кріплення ‒ Z-подібні тримачі;
 • не потребує свердління отворів у віконній рамі.

4) Преміум. ‒ рамкова москітна сітка на вікно, виготовлена з алюмінієвого профілю шириною 33 мм у широкій кольоровій гамі. Для кращого прилягання між рамою та полотном використовується Т-подібний ущільнювач. Кріпиться до рами за допомогою Z-подібних тримачів. Не потребує свердління отворів у віконній рамі. Полотно сітки зі скловолокна вкрите полімером. Кутики москітної сітки «Преміум» повторюють форму та краще прилягають до рами. Може бути трикутної та трапецевидної форми.

5) Еліт ‒ рамкова москітна сітка, виготовлена з товстого алюмінієвого профілю шириною 40 мм. Має підвищену міцність та жорсткість. Рама з’єднується під кутом 45 градусів за допомою прихованих кутиків, завдяки чому сітка має вишуканий вигляд. Полотно сітки зі скловолокна вкрите полімером. Використовується Т-подібний ущільнюючий шнур.

Чому варто замовити москітну сітку в нашій компанії?

У нас можна придбати всі види москітних сіток від виробника. В асортименті представлені як бюджетні моделі для економних покупців, так і дорогі варіанти першокласної якості. Ми пропонуємо широкий вибір кольорів і розмірів, допоможемо підібрати протимоскітну сітку, що найкраще відповідатиме вашим вимогам і доповнюватиме дверну чи віконну конструкцію.

Щоб купити антимоскітну сітку, зателефонуйте до відділу продажів за одним із вказаних номерів.

(067) 255-99-99, (068) 06-65-504, (093) 630-54-30