Мансардні ролети

Мансардне вікно – це основний вид проємів на даху горища. Всі,  хто зіштовхувався з цим, знає на скільки тяжко задекорувати мансардні вікна. Пропонуємо Вам легко та швидко вирішити цю проблему

Оскільки мансарда сьогодні є одним з житлових приміщень у будинку і на ній може розташовуватися кімната для гостей, ванна, спальня або кабінет, хочеться наділити як можна більшим затишком це приміщення. Важливу роль у цій справі відіграє декор мансардного вікна, завдання якого – не тільки захистити приміщення від світла, нагрівання та вигорання, а й прикрасити його.

Для монтажу на даху або відкидних вікон мансардних приміщень використовують спеціальний вид жалюзі – мансардні моделі (мансардні тканеві ролети), які відрізняються від традиційних  видом кріплення.

Як правило, мансардні тканеві ролети мають по обидві сторони направляючі, завдання яких – тримати мансардні ролети паралельно вікна, незважаючи на будь-який кут нахилу.            

Крім цього, для оформлення мансардних вікон крім мансардних тканевих ролет,  використовуються жалюзі-плісе. З їх допомогою можна оформити вікна будь-яких розмірів і форми – трикутні, трапецієподібні або арочного типу.

Мансардні тканеві ролети не тільки функціональні, але і естетичні, оскільки система може бути сіра або кольору сосни, а також є великий вибір тканин різних фактур та кольорів польського і німецького виробництва. 

тканеві ролети «день-ніч» / тканеві ролети «зебра» / рулонні штори / рулонні жалюзі / тканеві жалюзі / тканинні жалюзі / тканинні ролети