Горизонтальні маркізи

Горизонтальні маркізи- це найбільш популярні моделі маркізи. Вони моментально перетворять Вашу терасу або веранду, захистять від сонця, дощу, створять комфортну атмосферу і будуть служити довгі роки. Існує два основних типи – відкриті і касетні. Ми пропонуємо нашим клієнтам кілька моделей кожного типу, формуючи асортимент, ми в першу чергу орієнтуємося на високу якість і прогресивний дизайн.

 Відкриті моделі ліктьових маркіз – більш економічні моделі, вони відрізняються рядом характеристик і використанням більш економічних матеріалів там, де це не впливає на функціональність і надійність. Незважаючи на свою полегшену конструкцію, залишаються надійними і елегантними, що відрізняється найкращим співвідношенням ціна / якість.

Касетні маркізи – це вдосконалена лінія ліктьових маркіз. Головною перевагою касетної маркізи є закритий корпус, який повністю захищає вал з тканиною, лікті та інші елементи конструкції від негативних впливів навколишнього середовища. Завдяки такій конструкції в несприятливих умовах експлуатації (вітер, пил, сніг тощо) закрита маркіза збереже свою привабливість на більш довгий час використання

Як правило, маркізи чудово вписуються в архітектурне рішення будівлі. Головне – правильно підібрати форму, колір, тип тканини і варіант управління.

Для наших маркіз ми використовуємо лише найкращі матеріали, які мають сертифікати якості і гарантію виробника:

■ тканини PARA Tempotest (Італія), UltraSCREEN, (Австралія), SOLTIS (Італія);

■ системи SELT (Польща), Gaviota Simbac (Іспанія);

■ автоматика Galaxy і Somfy.

Тканина для маркізи SOLTIS

 Цей матеріал – одне з найбільш цікавих нововведень в області сонцезахисту, ми завжди із задоволенням працюємо з цією прекрасною розробкою компанії Sergio Ferrari. Солтис – дрібноперфорованна високотехнологічна тканина, серед її переваг: 

■ здатність відображати тепло. Ця тканина буде працювати як кондиціонер, за маркізою з такої тканини, встановленої на терасу або вікно буде прохолодно навіть у найспекотніший день; 

■ хороша вентиляція. Незважаючи на те, що вона не дає проникати сильного вітру, Солтис пропускає повітря, Вам не доведеться відкривати маркізу щоб провітрити приміщення; 

■ здатність пропускати світло. Маркіза з тканиною Солтис захистить Вас від цікавих поглядів і палючих променів сонця, але за нею не буде занадто темно; 

■ надзвичайна міцність. Зазвичай маркізні тканини зношуються швидше механізму, але Солтис служитиме рік за роком не втрачаючи своїх характеристик. Цю тканину можна мити, не побоюючись, що вона втратить свій прекрасний зовнішній вигляд.

Тканина для маркізи Ultrascreen

Тканини Ultrascreen (Австралія) – дуже функціональні тканини, застосовуються в основному тільки для рефлексол. Завдяки перфорованої структурі у цій дуже цікавою тканині немає візуальної ізоляції від зовнішнього світу, але сонячні промені переламуються, видно, що відбувається зовні приміщення, при цьому обмежуючи огляд з уліци. Тканина Ultrascreen не підтримує горіння, має високу довговічністю, стійкість до різних кліматичних умов, витримує великі коливання температури, не розтягується, не піддається усадці, чи не згортається і не вицвітає.

Тканина для маркізи PARA Tempotest

У виробництві тканин TEMPOTEST застосовують технологію обробки волокон маркізної тканини HI-Clean і технологію покриття волокон тканини тефлоновим покриттям Dupont-Teflon, яка створює молекулярний бар’єр кожного волокна і забезпечує самоочищення в процесі експлуатації і водо-масло-пило-відразливі властивості маркітної тканини. Тканини колекції TEMPOTEST спеціально розроблені для зовнішнього застосування і спеціально для сонцезахисту.

Системи (комплектуючі для маркіз) SELT

Компанія поставляє свої системи як вітчизняним клієнтам у Польщі, так і зарубіжним, зокрема, в: Німеччину, Австрію, Бельгію, Швейцарію, Швецію, Норвегію, Данію, Великобританію, Францію, Італію, Кіпр, Росію, Україну, Казахстан, Австралію, Японію , Гарантією якості продукції є відповідні технічні допуски, сертифікати ITB (Інституту будівельної техніки), а також відповідність європейським нормам, підтверджене маркуванням CE.

Cистеми (комплектуючі для маркіз) Gaviota Simbac

Компанія Gaviota Simbac є одним зі світових лідерів в області виробництва систем і аксесуарів для інтелектуальних зовнішніх сонцезахисних систем і рольставен. Фірма постійно стежить за новими розробками, інноваціями, послугами, щоб успішно задовольняти ринкові запити і вимоги замовників. Gaviota Simbac – це інноваційні, безпечні, що не завдають шкоди навколишньому середовищу рішення, так як захист від сонця, забезпечуючи комфорт, передбачає при цьому економію електроенергії. Для досягнення стовідсоткової ефективності в економії енергії, Gaviota Simbac прагнути запропонувати найоптимальніші матеріали і технології.