День-ніч

Тканеві ролети серії «День-ніч» – це ідеальне рішення для оформлення вікон в квартирах, офісах та салонах. Цей варіант жалюзі поєднали в собі строгість, елегантність і красу.

Тканеві ролети «День-ніч» виготовленні з матеріалу, який влаштований таким чином, що поєднує  в собі горизонтально розташовані смуги. Полотно закріплено в два шари і створює ефект накладення смуг одна на одну при зсуві. Смуги на тканині є прозорими і непрозорими ділянками матеріалу і при русі накладаються один на одного, що дозволяє дуже зручно регулювати інтенсивність освітлення.

Регулювання світлового потоку здійснюється за допомогою зрушенням смуг .

Для цього необхідно потягнути за ланцюжок управління внаслідок чого смуги поступово зсуваються до досягнення необхідного просвіту, який можна закріпити.

Тканеву ролету можна підняти за допомогою спеціального валу, на який штора намотується або розмотується з нього, і тоді вікно відкриється повністю.

Так само, як і звичайні тканеві ролети, «День-ніч» можуть бути:

 у відкритій системі , без короба та направляючих

■ у закритій системі – з коробом на валу та направляючими з обох боків тканини, що візуально створить суцільну конструкцію з склопакетом, адже можна монтувати ролети, при побажанні клієнта, на відкоси або стіну.

Матеріал, з якого виготовляються «День-ніч» практично не вимагає очищення. Широкий асортимент тканини “День-Ніч” задовільнить найвибагливіший смак.

Вони прості у догляді, легко чистяться пилососом, або вологою губкою. Не потребують спеціальних хімічних засобів для обробки, так як тканина “День-Ніч” заздалегідь просочена антистатичними і пиловідштовхуючими засобами. При сильному забрудненні можна скористатися хімчисткою.

Підібрати колір тканини під будь-який інтер’єр не складе труднощів. Система «День-ніч» зможе легко замінити штори, тюль і створить затишок і комфорт в будь-якому приміщенні.

■ Тканина для ролет “День-Ніч”

тканеві ролети «день-ніч» / тканеві ролети «зебра» / рулонні штори/ рулонні жалюзі / тканеві жалюзі / тканинні жалюзі / тканинні ролети / жалюзі горизонтальні