В’їзні ворота
В’їзні металеві ворота встановлюється в отвір огородження.
Являють собою елемент огорожі та їх властивості максимально наближаються до її функції.
В’їзні ворота за способом руху стулки при відкриванні розділяють на:
■ розпашні в’їзні ворота – традиційні;
■ відкатні в’їзні ворота (або зсувні ворота) – популярні сьогодні в усьому світі .
Виготовлення в’їзних воріт у Львові (як відкатних, так і розпашних) здійснюється із застосуванням традиційних матеріалів (кування, дерево), так і за допомогою найсучасніших, що забезпечують легкість конструкції і її довговічність.
Обидва типи воріт можуть бути автоматизовані. Автоматичні в’їзні ворота при використанні дозволяють підняти рівень комфорту та убезпечити потрібний периметр на належному рівні.
Саме новий прогресивний підхід до організації простору, високий рівень технологічності виробництва, а також зручність користування зробили в’їзні ворота популярними.
■ В’їзні металеві розпашні ворота (брами)
Розпашні ворота (брами)- невибагливі й надійні. Це традиційні ворота, які використовуються найчастіше. Можливість втілення будь-яких дизайнерських рішень у поєднанні з простотою конструкції ставлять їх у ряд найбільш популярних видів воріт. Вони мають дві стулки, які при відкритті розкриваються всередину або назовні обгородженій території. Використання сучасних приводів дозволяє їм відкриватися автоматично.В процесі монтажу воріт доводиться встановлювати жорсткий сталевий каркас з квадратної труби (3мм товщина металу), до якого будуть кріпитися петлі, що підтримують стулки воріт. Автоматизація таких гаражних воріт цього типу припускає установку приводів на кожну з стулок конструкції.
Працювати з такими воротами досить зручно і нескладно. Серйозною перевагою воріт цього типу є відсутність вимог до проведення яких би то не було підготовчих робіт з підготовки отвору і формуванню спеціальних конструкцій використовуються в процесі експлуатації воріт, за винятком каркаса, на якому будуть утримуватися петлі.
Виготовлення в’їзних розпашних воріт досить просте, вони найбільш традиційні і дешеві, хоча багато в чому поступаються відкатним.
До очевидних недоліків воріт цього типу слід віднести жорстку вимогу до простору перед воротами. Оскільки ворота розпахуються назовні і здійснюють в процесі відкривання і закривання оборот навколо петель кріплення, по всьому радіусу відкривання територія повинна бути ідеально чистою. Особливо гостро питання розчищення прилеглої території стає взимку, коли товстий шар снігу, що випав блокує нормальне відкриття воріт. Восени з цієї ж причини доводиться постійно прибирати шар опалого листя і практично протягом усього року стежити за тим, щоб в “робочу” зону гаражних воріт не потрапляли сторонні предмети.
Розпашні ворота можна укомплектувати автоматикою, яка дозволить відкривати Вам ворота з пульта, не виходячи з вашого автомобіля. (див. рорзділ сайту “АВТОМАТИКА ДО ВІДКАТНИХ ВОРІТ“)
■ В’їзні металеві відкатні ворота (брами)
Відкатні ворота (брами) – одні з самих практичних, надійних в експлуатації видів конструкцій. Завдяки своїм перевагам, вони широко застосовуються для обмеження зони в’їзду як на приватні території (присадибні ділянки, котеджі), так і промислові зони, складські приміщення, паркінги та ін. Єдина вимога до установки розсувних воріт – необхідність місця для відкату.
Переваги відкатних воріт:
■ відкатні ворота установлюються зсередини двору. Така установка забезпечує відкриття воріт в будь-яку сторону, не торкаючись землі;
■ відкриті відкатні ворота не обмежують рух, оскільки при відкритті воріт отвір повністю звільняється. Ширина проїзду може досягати 8 метрів;
■ процес відкриття відкатних воріт відбувається або вручну, або за допомогою пульта управління;
■ безшумному і швидкому відкриттю відкатних воріт сприяє приводний механізм;
■ жорстка конструкція відкатних воріт не дає можливості для деформації зовнішніх факторів;
■ можливість виготовлення з урахуванням специфічних вимог замовника – від невеликих, економічних воріт для дачі до відкатних промислових воріт, що обмежують в’їзд на промзону;
■ завдяки широкій зоні отвору і відсутності верхніх напрямних немає обмеження в проїзді автотранспорту навіть з великогабаритним вантажем; для експлуатації відкатних воріт не потрібен спеціальний догляд та обслуговування;
■ у нас Ви можете замовити відкатні ворота з профнастилу, кування, дерева, алюмінієвого сайдинга, металевої фільонки і т.д .. Завдяки різноманіттю матеріалів і колірних рішень Відкатні ворота прекрасно впишуться в загальний стиль котеджних будівель, додадуть відчуття завершеності, стильності і надійності;
■ відсутність видимих елементів кріплення надає більш естетичний вигляд всієї ворітної конструкції.
За останні роки конструкція відкатних воріт була значно вдосконалена.
Розглянемо детально основні складові відкатних воріт (див. мал. нижче).
1 – рама воріт. Рама відкатних воріт (брами) є профільною трубою розміром 60х40 мм, підрамник 20х20 мм або 40х20 мм.
■ 2 – обшивка. Обшивка відкатних воріт (брами) може бути по ширині отвору з двох боків (чи з одного боку за бажанням). Як обшивка відкатних воріт може використовуватися профільний лист СПК- 20 з полімерним покриттям.
■ 3 – несуча балка відкатних воріт. На балку має бути також встановлена зубчата рейка. Функцією зубчатої рейки є передача крутячого моменту від електроприводу на ворота.
■ 4 – стовп-ловця відкатних воріт з нижньою і верхньою пасткою і ворітний стовп. За допомогою цієї складової відкатних воріт закривається щілина між огорожею і воротами, а також зручне місце для монтажу антени, прихованого прокладення кабелю і фотоелементів.
■ 5 – пластина з роликами. За допомогою роликів відкатних воріт утримуються у вертикальному положенні уникаючи бокового кочення.
■ 6 – роликові платформи. Дві роликові платформи, які знаходяться всередині несучої балки, забезпечують рух відкатних воріт.
■ 7 – котлован і основа під бетонування. Фундаментом відкатних воріт є цей котлован, який заливають бетоном. Основа під бетонування відкатних воріт – це зварна конструкція з арматури і швелера (закладна).
■ 8 – електропривод відкатних воріт. У електропривод вмонтовані радіоприймач і блок управління. Залежно від ваги воріт використовують відповідний електропривод.
Ціна на ворота залежить від:
■ габариту воріт – чим вони менші, стандартніші, тим нижче ціна (проте слід враховувати, щоб ворота точно вписувалися в отвір, і в цьому плані краще переплатити, ніж згодом коригувати модель, яка буде або більше, або менше отвору);
■ матеріалу, з якого виготовлена конструкція, – найчастіше це сталь, обшита профлистом, проте в ролі обшивки може виступати також деревина або сендвіч-панелі, і якщо перший варіант коштує досить недорого, то останні можуть істотно збільшити загальну вартість воріт; конструкція – відкатні ворота, в цілому, мають середню вартість і часто бувають дешевші, ніж розпашні, секційні або ролетні, однак на ціну впливає ще і їх виконання: якщо виріб нестандартне, воно буде коштувати дорожче звичайних моделей.
■ фурнітури до відкатних воріт.
У набір фурнітури зазвичай входить – порівняно невеликі елементи, які не включають в своє число безпосередньо саме полотно воріт і каркас.
Склад найчастіше стандартний, хоча бувають і відхилення, пов’язані з вагою або типом загороджень, для яких призначений набір.
Підбираючи комплект для воріт для себе, в першу чергу визначте вагу конструкції. Від цього залежить практично все: матеріал, з якого виготовлені деталі, їх покриття, розміри і, що важливо, вартість. Найлегшими прийнято вважати пристрої вагою до 400 кілограм, а найбільш важкими – установки від 700 кг. У випадку якщо ви хочете встановити електропривод, варто вибрати набір, що включає в себе зубчасту рейку.
Раніше купити фурнітуру окремо не було можливості – їх просто не продавали виробники. Тепер, коли на ринку з’являється все більше і більше таких наборів, причому є як стандартні варіанти, так і комплекти для консольних воріт, ви зможете з їх допомогою зробити самостійну установку будь-яких огорож.
Серед деталей комплеку (фурнітура для відкатних воріт) ви знайдете наступні:
■ направляюча шина. Служить основою, забезпечуючи рух полотна на роликах;
■ роликова опора. За допомогою роликів здійснюється безпосередньо рух полотна в необхідному напрямку;
■ верхній і нижній уловлювачі. Дозволяють зупиняти ворота при їх закритті або відхилення від траєкторії;
■ опорний ролик. Використовується для входження полотна воріт у нижній уловлювачі;
■ верхня напрямна з роликами. Забезпечує утримання і рух воріт зверху;
■ заглушка. Встановлюється на торці напрямних щоб уникнути попадання вологи, пилу, сміття та сторонніх предметів, які в свою чергу можуть вплинути на ролики всередині шини.
Слід пам’ятати, що подібні деталі продаються виробниками тільки в наборах: шукати їх окремо буде і складно, і дорого. При цьому у продажу іноді можна виявити колекції конкретного виду елементів, наприклад, комплект роликів для воріт. Якщо ж ви починаєте монтаж з нуля, стандартний набір – це якраз для вас і в цьому Вам допоможе Компанія РАВ Буд.
Експлуатація відкатних воріт досить проста. Відкатні ворота завдяки системі кріплення і механізму відкриття легко відчиняються і взимку, і літом, а також не вимагають розчищення невеликого снігу перед воротами.
Для більшої зручності відкривання, відкатні ворота радимо укомплектовувати автоматикою (див. розділ сайту “АВТОМАТИКА ДО ВІДКАТНИХ ВОРІТ”).
______________________________________________________________________________________
відкатні ворота, відкатні брами, відкатні ворота Львів, відтакні ворота (брама) ціна, відсувні ворота (брама), фурнітура для відкатних воріт (брами), ціна на фурнітуру до воріт (брами), розпашні брами, ціна на розпашні брами, розпашні ворота (брами), автоматичні в´їзні ворота, автоматичні розпашні ворота (брами), ціна на в´їзні ворота, ролики для воріт відкатних (відсувних), механізм для воріт (брами) відсувних, купити ворота в´їзні, купити ворота розпашні, купити фурнітуру для воріт відкатних