Шлагбауми

У разі, якщо на об’єкті немає можливості влаштувати ворота, незалежно від їх типу або розміру, єдино можливим рішенням буде встановлення компанієї РАВ Буд  автоматичних шлагбаумів Найс (NICE), Анмоторс (AN-MOTORS), Комунелло (Comunello), ФААК Дженіус (FAAC GENIUS)

Шлагбауми, як правило, встановлюють на пропускних пунктах, платних в’їздах або для обмеження заїзду на певну територію та інших об’єктах, які пов’язані з виїздом і в’їздом автотранспорту. Шлагбаум Найс (NICE), Анмоторс (AN-MOTORS), Комунелло (Comunello) з автоматичним управлінням потрібен для регулювання режиму руху автотранспорту, а також для автоматизації в’їзду і виїзду. Переміщення стріли шлагбаума проводиться редуктором, який працює в якості електромеханічної сили. Він оснащений балансувальної пружиною, а хід механічної стріли обмежується мікровимикачами. В проїздах, які обмежені по висоті, як правило, використовується шарнір для складання стріли. Управління пристроєм може проводиться як від кнопки, так і за допомогою дистанційного пульта. Відкриття проводиться в ручному режимі, якщо система енергопостачання, з якої-небудь причини відмовляє. Автоматичний шлагбаум Львів від  виробника Nice, AN-MOTORS, Comunello зберігають весь свій робочий функціонал при температурах від -20 ° С  до + 50 ° С, а при стабілізації роботи спеціальним обігрівачем, надійно працюють навіть при температурі -60°С.  

Шлагбауми купити Ви зможете в Компанії РАВ Буд,   ціна   від   485 є   (курс на день проплати),- тумба шлагбаума з приводом і БУ + приймач (з роллінг кодом можливий запис до 256 пультів) + два 4-х канальних пульта, рейка алюмінієва  4,3 м, демпфер для рейки, заглушка для рейки .


Купити стрілу для шлагбаума, чи замінити автоматику до шлагбаума, все це та інше можна придбати в нашій компані.