Промислові ворота

Ціна на промислові секційні ворота “Алютех”, 2019 р.

(орієнтовна ціна на промислові ворота вказана в євро, розрахунок в грн. на день проплати)

3000, 3125, 3250.….4500,- ширина воріт.

3000, 3125, 3250…..5000,- висота воріт.

Промислові ворота “Алютех” можуть бути виготовлені 

шириною до 7000 ммвисотою до 6000 мм.

Купуйте  промислові секційні ворота серії Trend із додатковою знижкою. 

Також Ви можете отримати автоматику для воріт  (Найс, Ан-моторс, Марантек) за найкращою ціною при замовленні воріт.

Спроба використовувати побутові конструкції на промисловому об’єкті (авто мийках, СТО, складах, сільськогосподарських  об’єктах та ін.) з високою інтенсивністю приводить до дуже швидкої їх поломки.  Тому існують промислові секційні ворота. На відміну від побутових, гаражних воріт промислові секційні ворота призначені для інтенсивнішого використання, – тобто розраховані на набагато більше число робочих циклів (до100 тисяч циклів “підйому-опускання”).  Всі секційні промислові конструкції об’єднує конструкція із сполучених сталевих панелей заввишки від 350 до 700 мм, наповнених спіненим поліуретаном.

Різноманітні варіанти конструкції промислових воріт дозволяють зробити монтаж в приміщеннях з будь-якими особливостями отвору: низькою перемичкою, високими стелями або похилим дахом чи ін. Промислові ворота “Алютех” можуть встановлюватися в отвори шириною 8 м.  і заввишки 7 м. Конструкція таких воріт додатково посилена, що забезпечує надійність і безпеку експлуатації.

Вага промислових секційних воріт компенсується індивідуально підібраними торсійними пружинами, таким чином ворота можна піднімати чи опускати вручну. Для більш комфортного управління можна використовувати різноманітні види автоматики (див. розділ “Автоматика до воріт“).

Використовуючи енергозберігаючі панелі та ущільнювач по периметру воріт, в приміщенні буде зберігатись комфортна температура.

Типи панелей промисловий воріт “Алютех”


Кольорова гама воріт промислових “Алютех”:

Виділяють 10 видів монтажу:

  • Стандартний монтаж
  • Високий монтаж з верхнім розташуванням валу
  • Високий монтаж з нижнім розташуванням валу
  • Вертикальний монтаж з верхнім розташуванням валу
  • Вертикальний монтаж з нижнім розташуванням валу
  • Наклонний монтаж
  • Наклонний низький монтаж
  • Наклонний високий монтаж з верхнім розташуванням валу
  • Наклонний високий монтаж з нижнім розташуванням валу
  • Низький монтаж

Види управління промислових секційних воріт “Алютех”:

■ ручне управління промисловими секційними воротами;

■ автоматичне управління промисловими секційними воротами.

Ручне управління промисловими секційними воротами представляє собою закривання та відкривання воріт вручну. 

Для більш зручного управління встановлюється на панель воріт ручка, а з середини,- канат. Також, можна укомплектувати промислові секційні ворота ланцюговим редуктором, що зробить відкривання-закривання воріт набагато легшим.

Для комфортного закривання та відкривання воріт “Алютех”, існує автоматичне керування.

Виділяють кілька торгових марок автоматики до промислових секційних воріт: Nice, Marantec, AN-Motors.

Додаткові елементи: пульти дистанційного керування, фотоелементи, панелі управління, сигнальні лампи, світлофори та інше – розширюють можливості управління воротами, а також підвищують безпеку воріт загалом.

Більш детальну інформацію про автоматику (електроприводи до воріт) до промислових секційних воріт  можна отримати  переглянувши розділ сайту  АВТОМАТИКА ДО ВОРІТ.

___________________________________________________________________________________

Промислові ворота Алютех, секційні ворота Алютех, панорамні ворота Алютех, ворота секційні з вікна, ролетні ворота Алютех, автоматичні ворота Найс, гаражні ворота Алютех, промислові ворота Алютех, автоматика до воріт Найс, Анмоторс, Марантек, ворота гаражні Алютех, ціна на ворота гаражні Львів, ворота Алютех, в”їзні ворота, гаражні ворота Львів, секційні ворота Львів, автоматичні ворота Львів, касетні ворота Львів, панорамні ворота Львів, відкатні ворота Львів, відсувні ворота, ворота відкатні, розпашні ворота, ворота Львів, ролетні ворота Львів, ролокасети Алютех, ворота гаражні купити, ціна на промислові ворота Алютех, автоматика для воріт, автоматика для промислових воріт, автоматика для гаражних воріт