Горизонтальні жалюзі

Найкраща ціна на горизонтальні жалюзі!

Ціна на горизонтажні жалюзі знижена (2023 р.).

480 грн/м. кв. (колір білий)

580 грн/м. кв. (кольорові, карніз+ полотно в одному кольорі)

Цікавий факт….Жалюзі в перекладі з французької – «ревнощі». Передбачається, що історія цієї назви сягає своїм корінням до традицій Сходу, де ревниві чоловіки ховали своїх жінок від сторонніх поглядів. Жалюзі ідеально підходили для такої мети: пропускаючи світло, вони приховували її принади від цікавих поглядів людей, які прогулювались по вулиці .

Горизонтальні жалюзі є найпоширенішою системою для захисту приміщення від сонячного світла. Якісні сучасні жалюзі виготовляються з легкого і надійного матеріалу,- алюмінію. Перевагою цього металу є: дуже легка вага і запас міцності. Алюміній не гниє, не виділяє токсичних речовин і не вбирає запах. Він безпечний для здоров’я людини, на нього не буває алергії.

        Горизонтальні жалюзі отримали широке поширення завдяки простоті у догляді і експлуатації. За допомогою горизонтальних жалюзі можна управляти ступенем освітленості приміщення, аж до повного перекриття зовнішнього світлового потоку.   

       Управління здійснюється завдяки зручного та елементарного управління (за допомогою трості і керуючого шнура), регулює ламелі на необхідну висоту і в потрібне положення.

        Завдяки широкому вибору барвистих покриттів, які є стійкими до впливу різних температур і сонячних променів, їх можна вписати практично в будь-який інтер’єр – від затишної вітальні або дитячої до хай-тека.

У нашому асортименті – алюмінієві горизонтальні жалюзі з шириною ламелей:

■ 16мм (міні),

■ 25мм (звичайні, класичні),

■ 50мм (максі).                           

Лєнти горизонтальних жалюзі :

■ кольорові;

■ металік;

■ під дерево;

■ леопард;

■ перфоровані.

Виділяють кілька видів систем горизонтальних жалюзі:

■ Стандарт, Міні (Standart, Mini);

■ Венус (Venus);

■ Магнус (Magnus).

Жалюзі горизонтальні Стандарт (Standart), Міні (Mini) – довговічність, простота в повсякденному використання і доступна ціна, стали головними критеріями для монтажу таких жалюзі у всіх приміщеннях. Управління здійснюється за допомогою трості і шнурка.

Основні параметри жалюзі горизонтальні Стандарт, Міні (Standart, Mini):

– мінімальна ширина – 220 мм
– максимальна ширина – 3000 мм
– максимальна висота – 3000 мм
– максимальна площа – 9,0 кв. м

                             
Особливості жалюзі горизонтальні Стандарт, Міні (Standart, Mini):         

– можлива ширина ламелей 16 або 25 мм;       

– карніз- V10;         

– кілька варіантів фіксації для поворотно-відкидних стулок (нижній фіксатор, струна);         

– можливість монтажу між віконними рамами;         

– управління (лівостороннє / правостороннє) здійснюється за допомогою шнура і тростини;         

– можливість декількох видів монтажу (до стіни, до стелі, в отвір) за допомогою різних видів кріплень ( L-подібні кріплення, твіст);         

– можливість застосування технології Light Off (зміщена пробивка), тільки зі стрічкою 25 мм, для досягнення максимального ефекту темряви в приміщення і захисту від сонячних променів;         

– простота і довговічність в експлуатації.

Головною перевагою і відмітною характеристикою горизонтальних жалюзі Standard можна відзначити можливість їх установки, як на весь віконний проріз повністю, так і на кожну стулку окремо, а також в дерев’яних вікнах між рамами і на похилі мансардні вікна.

Замір горизонтальних жалюзі Стандарт (Standart), кріплення (кронштейни: твіст, L-подібні), фіксація жалюзі (нижній фіксатор жалюзі, струна жалюзі).

Замір горизонтальних жалюзі Стандарт (Standart) здійснюється,- ширина (показано на малюнку) “+” 1 см, висота (показано на малюнку) “+” 2-4 см, або подаються клієнтом габаритні розміри.

Жалюзі горизонтальні Венус (Venus) – завдяки конструкції карниза жалюзі Venus монтуються впритул до склопакету. Жалюзі з цепочним управлінням (монокомандне) – одна ланцюг для підйому спуску і нахил ламелей.

Основні параметри жалюзі горизонтальні Венус (Venus):

– мінімальна ширина – 260 мм 

– максимальна ширина – 1500 мм
– максимальна висота – 3000 мм
– максимальна площа – 4,5 кв. м

Особливості жалюзі горизонтальні Венус (Venus):

– встановлюються тільки на штапики

– управління жалюзі (лівостороннє / правостороннє) здійснюється одним ланцюжком

– невидимі елементи кріплення

– естетично красивий вигляд

– довговічність і надійність

– монтаж у проєм вікна

– захист від променів сонця і видимості з вулиці

– фіксація ламелей за допомогою жилки

– ламелі шириною 16 і 25 мм

– можливість застосування технології Light Off (зміщена пробивка) при використанні стрічки 25 мм для максимального захисту від променів сонця

Замір горизонтальних жалюзі Венус (Venus), кріплення, фіксація жалюзі .

Замір горизонтальних жалюзі Венус (Venus) здійснюється,- ширина (показано на малюнку) з врахуванням резинки (до штапіка, без його врахування); висота (показано на малюнку) з врахуванням резинки (до штапіка, без його врахування).

Жалюзі горизонтальні Магнус (Magnus) -жалюзі з цепочним управлінням (монокомандне – одна ланцюг для підйому спуску і нахил ламелей). Карниз стандартний.

Особливості жалюзі горизонтальні Магнус (Magnus):

– монтаж на будь-який тип вікон, на стіну в проріз

– естетично красивий вигляд

– підходить до всіх типів вікон

– довговічність і надійність

– просте управління одним ланцюжком

– захист від променів сонця і сторонніх очей

– ламелі шириною 16 або 25 мм

Основні параметри жалюзі горизонтальні Магнус (Magnus):

– мінімальна ширина – 220 мм
– максимальна ширина – 1800 мм
– максимальна висота – 2200 мм

Замір горизонтальних жалюзі Магнус (Magnus) , кріплення (кронштейни: твіст, L-подібні), фіксація жалюзі (нижній фіксатор жалюзі, струна жалюзі).

Замір горизонтальних жалюзі Магнус (Magnus) здійснюється,- ширина (показано на малюнку) “+” 1 см, висота (показано на малюнку) “+” 2-4 см, або подаються клієнтом габаритні розміри.

Догляд за горизонтальними жалюзями.


Часто виникає питання: “Як доглядати, чистити горизонтальні жалюзі?”.

Горизонтальні жалюзі досить легкі у догляді. Простіше всього мити горизонтальні жалюзі засобом для миття посуду, приблизно наполовину розведеним водою. Нанесіть трохи розчину на рушник або ганчірку. Закрийте жалюзі і протріть планки – акуратно, не натискаючи, щоб не пошкодити. Потім переведіть планки в протилежне положення за допомогою ланцюжка і протріть з цього боку. При цьому пам’ятайте, що всередині карниза знаходяться сталеві частини (а в деяких видах жалюзі карниз виконаний із сталі), тому заливати його водою не рекомендується – тільки протирати вологою ганчіркою. Якщо горизонтальні жалюзі просто припадають пилом, можна дуже акуратно їх пропилососити, притримуючи полотно рукою. Використовуйте насадку з м’яким ворсом.

______________________________________________________________________________

Горизонтальні жалюзі / Горизонтальні алюмінієві жалюзі / Горизонтальні алюмінієві жалюзі з пластмасовим покриттям / Жалюзі / Жалюзі виробник / Жалюзі ціна / Жалюзі купити / Жалюзі гурт / Жалюзі роздріб / Жалюзі горизонтальні дерев`яні  Жалюзі горизонтальні бамбукові / Жалюзі дерев`яні і бамбукові Classic /  Жалюзі дерев`яні  і бамбукові Retro / Жалюзі на вікна / Жалюзі горизонтальні Венус (Venus) / Жалюзі горизонтальні Магнус (Magnus ) / Жалюзі Стандарт / Жалюзі Light Off / Замір жалюзі горизонтальні / Монтаж жалюзі горизонтальні